ul. Staszelówka 22B, 34-511 Kościelisko

info@gorskamagia.pl

+ 48 664 547 178

Stworzona przez: iQHotel.pl

Jeśli cenią sobie Państwo prywatność, spokój i oszałamiające widoki górskie - nasze Domki okażą się najlepszym wyborem! Nasza lokalizacja oferuje wiele możliwości rozrywki, a komfortowe chwile relaksu w luksusowych domkach pomogą się wyciszyć i zapomnieć o obowiązkach dnia codziennego.

GÓRSKA MAGIA - najlepszy wybór !

POZWÓL SIĘ OCZAROWAĆ

 

Górska Magia szczyci się wspaniałą lokalizacją, która zachwyci miłośników przyrody, fascynatów gór czy romantyków szukających wypoczynku w klimatycznym miejscu.

Widoki to jednak nie wszystko co jesteśmy w stanie zaoferować. Nasi Goście będą zachwyceni bliską odległością od Doliny Kościeliskiej

Jedna z najsłynniejszych dolin, która gwarantuje niezapomniane widoki na Tatry Zachodnie znajduje się zaledwie 2km od nas. Spacer przez tę dolinę to okazja do zobaczenia takich cudów podhalańskiej natury jak: jaskinie, potoki, skały krystaliczne.

Miłośnicy białego szaleństwa będą zachwyceni łatwym dostępem do wielu stoków narciarskich. Witów-Ski czy Wyciąg Szymoszkowa znajdują się na wyciągnięcie ręki!

Uwielbiana szczególnie przez rodziny z dziećmi Gubałówka to także bliska sąsiadka Górskiej Magii. Z tego miejsca można nie tylko podziwiać bajeczne widoki ale też przeżyć niezapomniane chwile radości na zjeżdżalni grawitacyjnej, co jest obowiązkowym punktem dla każdego dziecka. Z tego miejsca rozciąga się szereg wspaniałych tras turystycznych dla piechurów, a w zależności od sezonu także dla cyklistów i narciarzy.

Górska Magia to gwarancja niezapomnianych przeżyć i szeroki wachlarz możliwości turystycznych.

CIESZ SIĘ SPOKOJEM

 

Z dala od zgiełku miasta, daleko od szumu aut. Pośród majestatycznych gór, w otoczeniu zieleni pól i lasów - tutaj nas Państwo znajdą.

Miejsce to gwarantuje spędzenie wspaniałego czasu wśród natury, który pozwoli wyciszyć się, pomoże naładować baterie, a świeże powietrze doda energii i na pewno przyniesie wiele korzyści zdrowotnych.

Domki są wybudowane w idealnej odległości od siebie. Z doświadczenia wiemy, że na wczasy dobrze pojechać z grupą znajomych czy zaprzyjaźnioną rodziną. My dajemy możliwość wspólnych wakacji, przy jednoczesnym zagwarantowaniu stuprocentowej prywatności.

Dzięki temu, że Domki są nieco oddalone, to Państwo decydują kiedy spędzają wspólny czas w większym gronie, a kiedy zaszywają się aby w spokoju przebywać wśród najbliższych.

Nowoczesny sposób zakwaterowania gwarantuje Państwu 100% prywatności. Nasi Goście dostają specjalne instrukcje dotyczące otwarcia Domku. Dzięki temu rozwiązaniu czują się Państwo jak u siebie!

OFERTY SPECJALNE

ZIMA W GÓRACH

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

JESIEŃ W GÓRACH

 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

EN

PL  

+ 48 664 547 178

 info@gorskamagia.pl